BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9603520
nr 960 3520
Takarmatur
20-tal, nysilver, med prismor, höjd: 55 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:30:29
10/5 21:45:46
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.